freevision – blog

5 programovacích jazykov pre deti a začiatočníkov

Máte doma bystré dieťa a logické hry ho bavia, či v nich dokonca vyniká? Môžete sa pokúsiť naviesť ho malými krôčkami na cestu (nielen) vývojára softvéru. Existuje množstvo programovacích jazykov a nástrojov, ktoré sú vhodné pre deti a začiatočníkov. V tomto článku sa venujem piatim z nich.

Dôvody odinštalovania mobilnej aplikácie

Ako si používateľa nie len získať, ale aj udržať? Aké sú dôvody na odinštalovanie aplikácie a čomu sa pri vývoji mobilnej aplikácie treba radšej vyhýbať? Dozviete sa v tomto článku.

Mobilná aplikácia na mieru a úspešné podnikanie

Úspešné firmy a podniky z celého sveta sa snažia udržať krok so súčasným trendom informatizácie. Z fyzického roznášania letákov, reklamy v novinách či na billboardoch vsádzajú čoraz viac na marketing prostredníctvom internetu a na svoje vlastné mobilné aplikácie.

Webová aplikácia alebo webová stránka?

Zamysleli ste sa niekedy aký je rozdiel medzi webovou aplikáciou a webovou stránkou? Niekomu by sa mohlo zdať sa, že žiaden nie je, opak je však pravdou. V tomto článku sa dozviete, čo rozlišuje tieto dva druhy webového softvéru a ktorá voľba je pre vás vhodnejšia.

Naše teambuildingy za rok 2017

Pôsobenie členov tímu vo freevision zahŕňa hlavne pracovné nasadenie v rámci vývoja nových softvérových riešení na mieru a tvorbe aplikácií. Každý úspešný projekt však vyžaduje okrem iného aj dobre oddýchnutú myseľ, preto si doprajeme pár krát za rok príjemné sprestrenia vo forme teambuildingov rôzneho druhu.

Ako komunikujeme efektívne počas vývoja softvéru?

Existuje veľa možností ako byť v súčasnosti v kontakte so svojím okolím. Niektorí zostali verní SMS správam alebo e-mailom, iní využívajú rôzne sociálne siete. Ako to robíme my sa dozviete v tomto článku.

Vývoj softwaru – freelancer alebo radšej IT firma?

Aj vy hľadáte niekoho, kto by vám vytvoril software či mobilnú aplikáciu na mieru? Máte obmedzený rozpočet a rozhodujete sa medzi lacnejším freelancerom a IT firmou? Na čo si musíte dať pozor pri výbere dodávateľa sa dozviete v tomto článku.

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo nezáväznú konzultáciu?

Pomôžeme Vám pochopiť a identifikovať Vaše potreby a spoločne navrhneme optimálne riešenie na ktoré sa budete môcť vždy spoľahnúť.