freevision – o nás

Vývoj aplikácií
Spoločnosť freevision s.r.o. založili v roku 2012 traja spolužiaci zo strednej školy. Z prvotnej myšlienky vyvíjať softvér, sa po čase vyformovali ciele, ktorých sa držíme dodnes. Chceme vám prinášať pridanú hodnotu, aby ste sa mohli neustále posúvať vpred, bez zbytočných prekážok. Či už na Slovensku alebo v zahraničí. Vo svete aplikácií sme všade doma.
Vyvíjame pre Vás kvalitný a spoľahlivý softvér. Identifikujeme Vaše potreby a hľadáme tie najlepšie technologické riešenia. Rozumieme, že v oblasti IT nie ste odborníkom. Pomocou konzultácií a správne položených otázok, spoločne nájdeme optimálne riešenie.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, s cieľom pochopiť jeho očakávania.

Našim cieľom je optimalizovať a automatizovať firemné procesy formou softvéru, aby ste získali viac času na budovanie vášho biznisu. Našu prácu si berieme osobne. Vždy pracujeme nad rámec zadania a hľadáme priestor na vylepšenie.

Softvér, ktorý pre vás vyvíjame, je rovnako dôležitý aj pre nás. Jeho kvalita a spracovanie je preto vždy na vysokej úrovni.

Náš tím

Obchodný zástupca

Obchodný zástupca

Prvý krok k spokojnosti klienta

Pomôže Vám pochopiť filozofiu našej spoločnosti, identifikuje Vaše potreby a konzultuje s Vami vývoj softvéru. Zorientuje Vás vo svete aplikácií a ponúkne Vám možnosti pre zlepšenie a zjednodušenie fungovania Vašej firmy. Stará sa o to, aby ste z našich služieb vyťažili maximum pre svoj biznis a jeho rozvoj.
Projektový manažér

Projektový manažér

Prvý krok k riešeniu na mieru

Tlmočí Vaše požiadavky do jazyka IT špecialistov a programátorov tak, aby bol výsledný produkt presne podľa Vašich predstáv. Navrhne riešenia a bude tlmočníkom medzi jazykom IT a finálnou podobou aplikácie.
Programátor, vývojár

Programátor, vývojár

Prvý krok k úspešnej realizácii

V našej spoločnosti pracuje mnoho špičkových vývojárov. Starajú sa o presné naprogramovanie, zmeny, úpravy a údržbu Vášho softvéru na mieru. Navrhujú optimálne riešenia, naučia spolu komunikovať aplikácie, ktoré už vo firme máte. Navrhnú riešenia, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť a budú k dispozícii vždy, keď budete chcieť svoju aplikáciu naučiť niečo nové.

Partneri

Direct Parcel Distribution
Slovenská sporiteľňa
Tatra banka
Raiffeisen BANK
Samsung
Soitron
IURIS Group
Slovak Lines
Vaillant
Protherm

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo nezáväznú konzultáciu?

Pomôžeme Vám pochopiť a identifikovať Vaše potreby a spoločne navrhneme optimálne riešenie na ktoré sa budete môcť vždy spoľahnúť.