freevision – aplikácie pre iOS

Aplikácie pre platformu iOS predstavujú v súčasnosti najrýchlejšie rastúci trend v oblasti informačných technológií.
Aplikácie pre iOS

Aké výhody prináša firemná mobilná aplikácia?

Svoje produkty dokážete rýchlejšie propagovať a predávať. Komunikácia prostredníctvom telefónu je rýchlejšia a zaujímavejšia. Využívať v rámci aplikácie môžete aj zariadenia v mobile, napríklad fotoaparát alebo zistiť polohu zákazníka podľa GPS.

Aplikácia pre mobilné zariadenia s iOS, bude pre vás vytvorená na mieru, podľa vašich preferencií a požiadaviek. Môžete ju prepojiť s vašimi systémovými riešeniami, zbierať informácie o svojich zákazníkoch a následne s nimi efektívnejšie pracovať. Cieliť marketing a reklamu tak, aby prinášala relevantné výsledky, za zlomok ceny. V prípade mobilnej aplikácie iOS pre iPhone, iPad a iPod, vám aplikáciu umiestnime v obchode App Store. Odtiaľ je pre všetkých vašich klientov jednoducho dostupná. Zadarmo alebo za poplatok.

Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj aplikácií
V prípade, že sa vaše potreby zmenia, budete potrebovať upgrade alebo zmenu v aplikácii, nebude to problém. Vašich zákazníkov upozorníte na nový update. Dávate im tak najavo, že načúvate ich potrebám, zlepšujete sa pre nich a pre ich lepší zážitok pri komunikácii s vami.

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo nezáväznú konzultáciu?

Pomôžeme Vám pochopiť a identifikovať Vaše potreby a spoločne navrhneme optimálne riešenie na ktoré sa budete môcť vždy spoľahnúť.