freevision – vývoj mobilných aplikácií

Vývoj mobilných aplikácií

Mobilná aplikácia môže slúžiť ako marketingový nástroj alebo ako samostatná aplikácia, ktorá uľahčí vybraný proces alebo zjednoduší prístup k informáciám. Mobilné aplikácie slúžia aj na zábavu, komunikáciu a personalizáciu prostredia.

Vďaka hybridným technológiám môžeme teraz vyvíjať aplikáciu paralelne pre dve platformy iOS a Android. Čo znamená, že náklady na vývoj mobilnej aplikácie sa znižujú.

Vaša mobilná aplikácia bude vytvorená na mieru. Vypočujeme vaše potreby a navrhneme optimálne riešenie. Možnosti sú neobmedzené a všetky vaše tovary a služby majú vaši zákazníci tak blízko, ako nikdy predtým.

Mobilná aplikácia pre zamestnancov

Mobilné aplikácie majú svoje miesto aj vo firmách. Vyvinuli sme množstvo aplikácií, ktoré sme upravili na mieru tak, aby uľahčili a zjednodušili sledovanie dochádzky, sprehľadnili tok dokumentov alebo pomohli jednoducho organizovať stretnutia. Tým sme uľahčili time management neustále zaneprázdnených zamestnancov.

Vývoj aplikácií
Mobilné aplikácie

Prečo nestačí program v počítači?

Mobilný telefón je súčasťou povinnej výbavy väčšiny zamestnancov, využívajú ho na rýchly prístup k emailom a samozrejme na telefonovanie. Mobilné telefóny môžu taktiež ľahko zastúpiť aj zložitejšie prístroje. Mobilná aplikácia môže pomôcť zamestnancom zjednodušiť a zrýchliť pracovné úkony. Je stále poruke, môže fungovať aj offline a hlavne je vyrobená na mieru.

Ako pomôže mobilná aplikácia pri zvýšení predaja?

V prvom rade sa odlíšite od konkurencie. Chýba mobilná aplikácia vo vašom biznise? Nasaďte ju ako vaši konkurenti! Pokiaľ sa ocitnete v telefóne svojich klientov, zákazníkov a partnerov, môžete používať množstvo rôznych marketingových nástrojov. Využívať na to môžete push notifikácie alebo happy hours, o ktorých budú vaši zákazníci informovaní okamžite. Aplikácie majú výhodu jednoduchosti. Stačí pár dotykov na obrazovke a jedlo sa nesie, dovolenka je rezervovaná, správa je odoslaná. Vďaka zjednodušeniu postupu, uľahčite vašim klientom nakupovanie a zatraktívnite seba ako predávajúceho.

Tvorba mobilných aplikácií

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo nezáväznú konzultáciu?

Pomôžeme Vám pochopiť a identifikovať Vaše potreby a spoločne navrhneme optimálne riešenie na ktoré sa budete môcť vždy spoľahnúť.